با ما در ارتباط باشيد

  _

  آیا از ما سوالی دارید؟

  سوالات زیر را مطالعه كرده و اگر پاسخ خود را دريافت نكرديد، با ما در ارتباط باشيد و درخواست خود را مطرح نماييد، كارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار خواهند كرد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار مشتریان

  جهت سفارش انواع جرثقیل، چه اطلاعاتی می‌بایست ارائه گردد؟

  پس از مشخص شدن نوع جرثقیل، اطلاعاتی از قبیل گروه کاری، تناژ مورد نیاز، اندازه دهانه، ارتفاع بالابری، طول مسیر و... پیشنهاد می‌گردد جهت سفارش دقیق جرثقیل درخواستی با کارشناسان شرکت وزنه تماس حاصل فرمایید.

  نحوه نصب و گارانتی جرثقیل‌ها به چه صورت می‌باشد؟

  پس از طراحی، ساخت، مونتاژ و رنگ آمیزی جرثقیل‌ها در محل کارخانه وزنه، عملیات حمل به محل نصب صورت گرفته و متعاقب با آن گروه نصب شرکت وزنه جهت نصب خط برق رسانی، ریل‌ها، تست و راه‌اندازی جرثقیل‌ها به محل سایت اعزام و پس از انجام تست‌های لازم، تمامی قطعات الکتریکی  و مکانیکی به مدت یکسال گارانتی می‌شوند.

  قطعات مختلف جرثقیل‌ها از چه برندی می‌باشد؟

  با توجه به پیشینه قوی و ارتباطات گسترده شرکت ماموت وزنه، امکان تامین تمامی برندهای مختلف میسر می‌باشد. اما پیشنهاد می‌گردد جهت سفارش اقتصادی جرثقیل مورد نیاز با کارشناسان شرکت وزنه تماس حاصل فرمایید.

  در زمان تحویل جرثقیل‌ها چه تست‌هایی انجام می‌گردد؟

  با توجه به گارانتی بودن جرثقیل‌های تحویلی، در هنگام تحویل تمامی تست‌های حرکتی، تست‌های بارگذاری (دینامیکی و استاتیکی)، ترمزها، سرعت ها، لیمیت سوییچ ها و... به طور کامل انجام شده و تحویل مشتریان می‌گردد.

  چگونه می‌توان هزینه‌های تمام شده را تا حد امکان کاهش داد؟

  مشخص شدن دقیق جرثقیل مطابق با خواسته مشتری و طراحی مهندسی و بهینه، اصلی‌ترین عامل کاهش هزینه‌ها و خرید اقتصادی انواع جرثقیل‌ها می‌باشد، لذا پیشنهاد می‌گردد جهت سفارش درست و اقتصادی جرثقیل مورد نیاز، با کارشناسان شرکت وزنه تماس حاصل فرمایید.

  نحوه خدمات پس از فروش چگونه می‌باشد؟

  با توجه به گارانتی بودن تمامی قطعات، پس از به وجود آمدن هر گونه ایراد در هر بخشی از جرثقیل که در مدت زمان گارانتی اتفاق بیافتد، (به استثنا ایراداتی که ناشی از استفاده نادرست باشد) کارشناسان شرکت وزنه در محل سایت حضور به عمل رسانیده و نسبت به رفع عیب موارد اقدام می‌نمایند.

  نحوه تحویل گیری انواع سازه‌ها جهت کارکرد مناسب جرثقیل‌ها چگونه است؟

  قبل از طراحی جرثقیل‌ها، کارشناسان شرکت وزنه به محل سایت اعزام و اقدام به برداشت و اندازه برداری‌های لازم می‌نمایند و در صورت وجود هر گونه خطایی در اجرای سازه، به مشتریان عزیز اطلاع رسانی خواهد نمود تا اصلاحات لازم صورت گرفته و در نهایت سازه و جرثقیل طبق استانداردهای بین المللی، عملکرد مطلوبی داشته باشد.

  گروه کاری چگونه تعیین می‌شود و چه تاثیری در عملکرد جرثقیل‌ها دارد؟

  یکی از عوامل تعیین کننده در طراحی اقتصادی و مناسب جرثقیل، مشخص شدن گروه کاری جرثقیل می‌باشد، گروه کاری در واقع زمان کارکرد و تعداد دفعات کارکرد با تناژ‌های مختلف و بازه زمانی مشخص می‌باشد که محاسبه آن با فرمول‌های مربوطه تعیین می‌گردد. پیشنهاد می‌گردد جهت تعیین دقیق گروه کاری با کارشناسان شرکت وزنه تماس حاصل فرمایید.

  تفاوت جرثقیل سقفی تک پل و دو پل در چه بوده و کدام نوع مناسب‌تر می‌باشد؟

  بر اساس تناژ مورد نیاز، اندازه دهانه، ارتفاع  بالابری جرثقیل درخواست شده و برخی عوامل دیگر، تک پل یا دوپل بودن جرثقیل سقفی مشخص می‌گردد که هر کدام دارای مزایا و شرایط مختص خود می‌باشد. پیشنهاد می‌گردد جهت تعیین نوع جرثقیل با کارشناسان شرکت وزنه تماس حاصل فرمایید.

  کدام نوع از انواع جرثقیل بر طرف کننده نیاز‌های موردنظر می‌باشد؟

  نوع جرثقیل بر اساس نیازها و شرایط موجود تعیین می‌گردد. انتخاب نوع جرثقیل نیاز به آشنایی کامل با انواع جرثقیل و کاربردهای مختلف هر کدام دارد. با توجه به تخصصی بودن موضوع، پیشنهاد می‌گردد کارشناسان شرکت وزنه در محل حضور به عمل رسانده تا پس از انجام بررسی‌های دقیق، بهترین پیشنهادهای ممکن را ارائه نمایند.

  با ما در ارتباط باشيد

  در صورت داشتن هرگونه سوال و يا دريافت مشاوره كافيست با كارشناسان ما 

  تماس گرفته و يا درخواست خود را ايميل كنيد.