infovazneh@vaznehco.com : ایمیل تلفن : 02188102128- 02188102188- 02188102206- 02188102494 فکس : 02188103550


قابلیتها و توانمندیهای وزنه

نصب و راه اندازی


• نصب و راه اندازی انواع جرثقیل های سقفی، آویز، دروازه ای، نیمه دروازه ای، دیواری-بازویی، ستونی-گردان، دیواری متحرک و مونوریل، در ظرفیت های سبک، متوسط و سنگین
• نصب و راه اندازی سیستم برق رسان طولی و عرضی در انواع شین باز( T-shine )، بسته، ریلی- کابلی با آمپر و ولتاژ مختلف و نیز تابلو برق حرکت های جرثقیل در 6 جهت، مطابق با استاندارهای بین المللی
• نصب و راه اندازی سیستم کنترل جرثقیل شامل کلید فرمان، ریموت کنترل، کابین و نمایشگر بار (Load Display)
• نصب و راه اندازی انواع دستگاه مبدل فرکانس ( اینورتور ) جهت تنظیم و تغییر سرعت حرکتهای جرثقیل
• نصب و راه اندازی انواع موتور گیربگس های حرکت پل، کالسکه و سایر تجهیزات جانبی
• نصب و راه اندازی بالابرهای سیم بکسلی، زنجیری-برقی، زنجیری-دستی، از نوع معمولی و ضد انفجار( EX ) در ظرفیت های سبک تا سنگین
• نصب و راه اندازی انواع سیستم ضد تصادم (اعم از نوری، رادیویی و مکانیکی) بر روی جرثقیل های مشترک در یک مسیر
• نصب و راه اندازی انواع مگنت و گرب با ظرفیت های مورد نیاز جرثقیل
• نصب و راه اندازی انواع کلگی ( End carriage )، چرخ و جعبه چرخ ( Wheel block ) در سایزهای مختلف
• نصب و راه اندازی انواع رگال برقی، دستی، بوژی گردان و پل متحرک در سایز و تناژهای مختلف
• نصب سوله، ستون، کنسول، تیرهای حمال، و ریل حرکت طولی جرثقیل (ریلهای چهار پهلو و ریلهای راه آهنی A-Type )
- لازم به توضیح است تجهیزات اشاره شده توسط کارشناسان فنی با تجربه و مطابق با استانداردهای بین المللی هر محصول، نصب و راه اندازی می گردند.

تست و بازرسی

فرآیند تست، بازرسی، بهینه و ایمن سازی جرثقیل ها بشرح ذیل می باشد:
- بازدید ظاهری قلاب، سیم بکسل (از نظر پارگی)، زنجیر، اتصالات، پیچ ها، وضعیت پوشش رنگ سازه ها (از لحاظ خوردگی)، میزان ساییدگی ریل ها، و سلامت: چرخ ها، خط برق رسانی طولی و عرضی وتابلو برق ها - تست ترمز حرکت بالابری، طولی، عرضی، و بررسی کارکرد موتور گیربکس ها
- تست های استاتیک (Static Test ) و دینامیک (Dynamic Test ) طبق استاندارد FEM وDIN
- تست جوش و ترک یابی توسط مایع نفوذ کننده (Dye Penetrate In Section) به صورت تصادفی/Random از محل های مهم و پر تنش سازه های فلزی
- تست خمش مجاز (Deflection ) تمامی پل ها با بار نامی (S.W.L.)

تعمیر و نگهداری

واحد تعمیرات و نگهداری شرکت وزنه آماده ارائه خدمات در زمینه کلیه موارد مندرج در بخش "نصب و راه اندازی" و در زمان کوتاه به اقصی نقاط کشور می باشد.

خدمات پس از فروش و گارانتی

کلیه جرثقیلهای تامین شده از سوی این شرکت شامل 12 ماه گارانتی عملکرد می باشد. تامین قطعات یدکی و خدمات پس از فروش محصولات نیز تا مدت 10 سال برای مشتریان تضمین خواهد شد. عموماً قطعات یدکی دو سالانه در زمان تامین جرثقیل، قطعی و همراه با سفارش تحویل می گردد.
در صورت درخواست مشتری، امکان تامین قطعات یدکی 5 ساله و یا سرمایه ای (Capital Spare Parts) در زمان تایید سفارش، امکانپذیر میباشد.

بهینه سازی

در صورت نیاز مشتریان این شرکت به بهینه سازی / بروز کردن جرثقیل یا سازه فلزی موجود در سایت، پس از بازدید و بررسی کارشناس فنی وزنه، بهینه ترین و در عین حال اقتصادی ترین پیشنهاد را برای بهینه سازی شرایط موجود را ارایه میدهد. این بهینه سازی ممکن است در جهت افزایش ظرفیت، ارتفاع بالابری، سرعتهای حرکتی، سیستمهای کنترلی و برق رسانی باشد که نتیجتاً به استفاده کاراتر و افزایش عمر مفید تجهیزات مورد استفاده منجر خواهد شد. مضاف بر این، بروزرسانی و بازسازی سیستمها در کاهش خرابی و اوپراتوری آسان دستگاهها موثر خواهد بود. بدین منظور شرکت وزنه از فرصتهای ایجاد شده در این راستا و داشتن سهمی هر چند کوچک در بهبود فرآیند تولید، کاهش هزینه ها، حفظ محیط زیست، بکارگیری فناوریهای نوین و اطمینان خاطر بیشتر صاحبان صنایع، استقبال می نماید.

طراحی و مهندسی

سازه جرثقیل ها بر اساس استاندار بین المللی FEM با رعایت کلیه اصول علمی و با توجه به شرایط مختلف بهره برداری، بصورت نرم افزاری، بارگذاری و شبیه سازی میگردد. در بارگذاری ها مواردی نظیر تنش، خستگی، تغییر شکل مجاز، جابجایی، تحلیل ارتعاشی، کمانشی و ناپایداری کنترل می شود.
- پل (های) جرثقیل بعضاً از تیر آهن مقاطع استاندارد (پروفیل های بال پهن/باریک)، تیر ورق مقطع I و یا بصورت مقطع قوطی (Box) از جنس ورق فولادی، جوشكاری و ساخته می شود. ساخت سازه فلزی جرثقیل طبق استانداردهای بین المللی FEM و DINو با ملاحظه گروه کاری سازه و خیز مجاز پل انجام می گردد. قبل از انجام فرآیند جوشكاری، تمامی قطعات، بازرسی، تمیزکاری و تایید کیفی می گردند. عملیات جوشكاری با دستگاههای تمام اتوماتیك و یا توسط جوشکاران کارآزموده دارای گواهینامه و مدرک تخصصی صورت می پذیرد. برای جرثقیلهای دو پل، جهت دسترسی ایمن و آسان به كالسكه، بالابر، موتورهای طولی، موتورهای عرضی و تابلوهای برق راهروی تعمیراتی تعبیه شده که مطابق با استانداردهای مربوطه و متناسب با نیاز مشتری طراحی و ساخته می شوند.
- تابلو برق مربوط به حرکتهای مختلف جرثقیل بر اساس استانداردهای مربوطه طراحی و ساخته می شود. تامین برق جرثقیل بوسیله کابل تخت، گرد، شین باز و یا شین بسته صورت خواهد پذیرفت. جهت ایمنی در حرکتهای طولی وعرضی جرثقیل، از محدود کننده های حرکتی (Limit Switch) نوع تک مرحله ای یا دو مرحله ای استفاده می شود.
- فرآیند رنگ آمیزی جرثقیل نیز طبق استاندارد و متناسب با شرایط محل نصب، میزان رطوبت و خورندگی محیط انتخاب می گردد.

مشاوره

امروزه مشاوره موضوع خیلی مهمی در صنایع می باشد و مدیران حرفه ای برای تصمیم گیریهای مهم خود از مشاوره شرکت های متخصص و با تجربه استفاده می کنند و این امر برابر است با هزینه کمتر و بازدهی بهتر در پروژه های بزرگ صنعتی.
شرکت وزنه با کادری متخصص از مهندسین و کارشناسان با تجربه خود تلاش دارند تا بهترین و کارساز ترین پیشنهادات خود را جهت بهبود در کیفیت تجهیزات، تعمیر و نگهداری از سیستم ها، برنامه ریزی دقیق، در نظر گرفتن استانداردهای بین المللی، موارد ایمنی، صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه ها را به مشتریان خود ارائه نمایند و این افتخار را داشته باشیم تا گامی کوچک در جهت بهبود کیفیت صنایع کشور برداریم .
کليه حقوق اين سايت متعلق به وزنه می‌باشد.       Copyright © 2009 - 2016 VaznehCo.com