_

درباره شرکت وزنه

وزنه در یک نگاه

_

 شرکت وزنه در سال 1343 تأسیس و به عنوان اولین و قدیمی ترین تولید کننده جرثقیل و تجهیزات جابجایی مواد فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با ساخت انواع جرثقیل‌ها و با تجربه همکاری با صنایع نیروگاهی، خودرو سازی، هواپیمایی، حمل و نقل ریلی و راه آهن، فولاد، صنعت سیمان و سایر صنایع سابقه درخشانی از خود باقی گذاشته است. از سال 1385 شرکت وزنه زیر مجموعه گروه صنعتی ماموت قرار گرفت. این شرکت با بهره‌گیری از دانش و تجربه کارشناسان مجرب خود، نسبت به ارائه مشاوره، طراحی و ساخت انواع جرثقیل‌های صنعتی به صاحبان صنایع بزرگ و کوچک ادامه داده و امروزه به عنوان یکی از قطب‌های این صنعت در عرصه داخلی و منطقه‌ای فعال می‌باشد. شرکت وزنه با بیش از 50 سال سابقه، تولیدات خود را در انواع جرثقیل‌های سقفی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای، بازویی و مونوریل و ... با ظرفیت‌های مختلف در جهت رفع نیازهای صنایع داخل و خارج از کشور ارائه نموده است.

  • تولید محصولات مطابق با بالاترین استانداردهای روز دنیا و متناسب با درخواست و نیاز مشتریان
  • بازنگری مداوم در کیفیت و استقرار کامل سیستم مدیریت کیفیت و همچنین تضمین محصولات
  • ساخت تجهیزات بالابری مطابق با بالاترین استانداردها تا مرحله خودکفایی و بی نیازی از واردات
  • آموزش کارکنان به منظور ارتقاء دانش فنی فردی و سطح علمی مجموعه به منظور بالا بردن کیفیت محصولات
_

وزنه چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

 

_

طراحی و ساخت


طراحی و ساخت انواع جرثقيل در ظرفیت‌های سبـک، متوسط و سنگین مطابق با استانداردهای بین‌المللی (FEM ,DIN ,ISO) و بهره‌گیری از فناوری مدرن شرکت‌های صاحب نام اروپای غربی و متخصصین کار آزموده در ایران.

تست و راه اندازی


تست و راه‌اندازی انواع جرثقیل‌های برقی و دستی، انواع دستگاه مبدل فرکانس جهت تنظیم و تغییر سرعت حرکات جرثقیل، سیستم‌های ضد تصادم نوری، رادیویی و مکانیکی بر روی جرثقیل‌های که به صورت مشترک در یک مسیر حرکت می‌کنند و...

ارائه گارانتی 1 ساله


گارانتی تجهیزات فروخته شده به مدت 1 سال ( در صورت نصب یا سوپروایزری نصب توسط این شرکت)  و ارائه دفترچه‌های تعمیر و نگهداری جرثقیل پس از نصب و راه اندازی و تحویل موقت

خدمات پس از فروش


گارانتی تجهیزات فروخته شده به مدت 1 سال ( در صورت نصب یا سوپروایزری نصب توسط این شرکت)  و ارائه دفترچه‌های تعمیر و نگهداری جرثقیل پس از نصب و راه اندازی و تحویل موقت

_

چرا وزنه انتخاب شماست؟ 

تولید انواع جرثقیل در وزنه چه مراحلی را طی می‌کند؟

_

واحد تولید شرکت وزنه با در اختیار داشتن پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات از قبیل برش پلاسمای CNC، برش لیزر، برش سرد، ماشین‌ابزار پیشرفته CNC و ... قادر می‌باشد، ورق‌هایی که به صورت کویل از مجتمع فولاد مبارکه خریداری شده است را پس از باز کردن و اتو کردن با هر طول دلخواهی برش داده و جهت ساخت پل‌ها به واحد مونتاژ ارسال نماید، قابلیت برشکاری ورق‌ها با طول بیش از 30 متر باعث حذف شدن فرآیند تسمه‌سازی و جوشکاری بین ورق‌ها شده و در نتیجه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه تمام شده ساخت جرثقیل‌ها می‌گردد.

در واحد مونتاژ کلیه ورق‌ها و قطعات ساخته شده تحت نظر واحد کنترل کیفیت مونتاژ و آماده جوشکاری می‌گردد. پل جرثقیل پس از مونتاژ ورق‌ها و دیگر قطعات لازم، جهت جوشکاری نهایی به دستگاه جوشکاری زیر پودری دروازه‌ای تمام اتوماتیک انتقال می‌یابد.

در این قسمت و به منظور ایجاد قوس یا خیز مثبت قبل از انجام جوشکاری نسبت به قرارگیری تکیه‌گاه‌های پل اقدامات لازم صورت گرفته و پس از تنظیمات لازم دستگاه مطابق WPS مورد تایید واحد کنترل کیفیت و مهندسی عملیات جوشکاری طولی پل انجام می‌گردد. این کار به منظور جلوگیری از هرگونه پیچیدگی و اعوجاج پل و به منظور افزایش استحکام نهایی جرثقیل انجام می‌گردد. پس از تکمیل فرآیند جوشکاری، واحد کنترل کیفیت تمامی جوش‌ها را مطابق با نقشه جوشکاری ارائه شده توسط واحد مهندسی تست نموده و نتایج آن در قالب گزارش‌های پروژه، توسط مدیر پروژه به اطلاع کارفرما می‌رساند.

پس از ساخت پل و کلگی‌ها عملیات مونتاژ کاری روی فیکسچر انجام شده و از طریق دوربین نقشه‌برداری توسط واحد کنترل کیفی به دقت کنترل می‌گردد. پس از عملیات مونتاژ نهایی، قطعات جرثقیل جهت ارسال به سالن شات بلاست و رنگ مجددا از هم تفکیک شده و نقاطی که نباید در معرض ضربات شات پلاست قرار گیرد به دقت پوشانده می‌شود. عملیات رنگ‌آمیزی در سالن‌های پیشرفته که از لحاظ دما و رطوبت به طور کامل تحت کنترل می‌باشد انجام می‌گردد.

_

مشتريان ما

چه برندهايی ما را انتخاب كرده‌اند؟

_

با ما در ارتباط باشيد

در صورت داشتن هرگونه سوال و يا دريافت مشاوره كافيست با كارشناسان ما 

تماس گرفته و يا درخواست خود را ايميل كنيد.